Pozdrawiam z całego serca mojego przyjaciela Franciszka w drodze do Gdańska!! Super radio :)
Julia
Kocham muzykę latino. To słońce i enrgia. Co zagracie będzie ok. Dziękuję
Basia
Pozdrawiam wszystkich słuchaczy! Chciałabym poprosić o piosenkę "I Kissed a Girl" z dedykacją dla mojej przyjaciółki Iwony. Teraz niestety żyje na lubelszczyźnie, ale dzielimy wspólne chwile z tą piosenką :)
titre=Ann Lee - 2 Times&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/e96d4d20-d64c-11e7-a8fb-bbd7e0becaac.jpg&url_achat=https://itunes.apple.com/us/album/2-times-original-extended-version/147109213?i=147109258&extrait=
titre=Artur Rojek - Bez konca&vote=up&cover=https://cover.radioking.io/b9f33010-d4bb-11ee-9622-ab5dc5510d92.jpg&url_achat=https://music.apple.com/us/album/bez-ko%C5%84ca/1498899654?i=1498899659&extrait=